PRAES MSA

MSA Europe

Specjalny oddział MSA Europe, ma także swoją główną siedzibę w Berlinie. MSA Europe pełni funkcje administracyjne oraz koordynacyjne dla wszystkich działań europejskich oddziałów MSA. Pomoc marketingową i techniczną zapewnia także załoga MSA Europe.

Bezpieczeństwo w Europie

Jeśli mowa o bezpieczeństwie w Europie, nie sposób pominąć wkładu w nie MSA. Z ponad 40-letnim doświadczeniem MSA uosabia pewność i zaufanie.

MSA dostarcza bezpieczne rozwiązania we wszystkich możliwych dziedzinach – od sprzętu ochrony osobistej, przez ochronę układu oddechowego, do detektorów gazów. Czy to straż pożarna, czy przemysł ciężki produkty MSA od lat wyznaczają nowe standardy.

Czołowe firmy, we wszystkich większych przemysłach używają naszych produktów. Usługi samochodowe, paliwowe, farmaceutyczne i elektroniczne, wodne oraz służb ratowniczych – wszędzie tam MSA konsekwentnie zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

MSA wychodzi naprzeciw

Fakt, iż MSA wychodzi naprzeciw wszelkim wyzwaniom bezpieczeństwa stał się niezaprzeczalnie potwierdzony podczas budowy Kanału La Manche. Brygady brytyjskie oraz francuskie rozpoczęły jednoczesną realizację projektu i obu ochronę zapewniał sprzęt MSA.

Kolejnym przykładem bezpiecznej technologii MSA jest most Øresund, który łączy Danię ze Szwecją. Produkty MSA są także w technologicznej czołówce inżynierii środowiskowej i energetycznej.

MSA – Europa

Szczycimy się tym, że rozumiemy lokalne, państwowe potrzeby i możemy profesjonalnie podchodzić do rozwoju produktów, które wyznaczają nowe standardy na polu bezpieczeństwa. Kilka lokalnych oddziałów MSA posiada plany projektowe oraz działy rozwoju produktu. Z europejskiej siedziby głównej, w Berlinie inicjowany jest rozwój asortymentu dla całej Europy – od ochrony układu oddechowego do ubrań ochronnych, od mierników przenośnych do modularnych systemów kontrolnych.

To, że jesteśmy niezaprzeczalnie europejscy jest dla nas bardzo ważne: od Wielkiej Brytanii do Włoch, od Hiszpanii po wschodnią Europę, nie tylko dostarczamy sprzęt ochronny, ale również zapewniamy obsługę serwisową. W europejskim centrum szkoleniowym, w Berlinie, klienci są wyczerpująco i profesjonalnie szkoleni. Szkolenia są prowadzone w specjalnie zaprojektowanej ścieżce treningowej, gdzie zostały odtworzone autentyczne warunki operacyjne, a sytuacje awaryjne można realistycznie symulować.

Zaangażowanie MSA potwierdza również fakt, iż rozwój coraz lepszych produktów to nie koniec naszej misji. Jest dla nas także ważne, by dzielić się zdobytym doświadczeniem z naszymi klientami.

Jest naszym głównym celem, by w pełni spełniać i wykraczać poza oczekiwania naszych klientów. Jako członek globalnej grupy MSA, będziemy podążać tymi śladami także w przyszłości.